Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 140,000 تومان

سطح
موجود بودن

مهارت نوشتن (Writing)

خرید کتاب آموزشی مهارت نوشتن انگلیسی: زبان انگلیسی مهم ترین و یکی از کامل ترین زبان های دنیاست و این سبب شده است که انگلیسی به زبان اول دنیا تبدیل شود. کشور های بسیار زیادی هستند که زبان اصلیشان انگلیسی می باشد و میلیارد ها انسان این زبان را به عنوان زبان مادریشان می شناسند. از دلایل دیگر اهمیت این زبان نیز، قدرت بسیار زیادی کشور های آمریکا و انگلیس در دنیاست که همه را مجبور کرده اند که این زبان را برای پیشرفت در زندگی خود یاد بگیرند.

زبان انگلیسی مهارت های مختلف و بسیار زیادی دارد. 4 مهارت این زبان، به عنوان 4 رکن اصلی شناخته می شوند و آموزش و یادگیری آنها، بسیار اهمیت دارد. مهارت های خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، شنیدن (Listening) و گفتاری (Speaking) 4 مهارت اصلی این زبان می باشند که اهمیت بسیار زیادی دارند و یکی از مهم ترین آنها که برای آموزش آکادمیک انگلیسی اهمیت زیادی دارد، مهارت نوشتن است.

در ادامه این مطلب در وب سایت کتابارو، تلاش داریم تا شما را به طور کامل با مهارت Writing و کتاب های آموزشی مربوط به آن آشنا کنیم.

 

کتاب های آموزشی مهارت نوشتن انگلیسی (Writing)

کتاب های آموزشی از دسته مهم ترین و مفید ترین انواع ابزار هایی هستند که در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی کاربرد بسیار زیادی دارند. با استفاده از کتاب های آموزشی می توان به راحتی با کلمات مختلف آشنا شد و گرامر ها و قوانین مربوط به زبان انگلیسی را آموخت. مهارت نوشتن نیز یکی از مهارت هایی است که شما باید برای یادگیری آن، طرز نوشتن کلمات مختلف، املای آنها، جمله بندی و موضوعات دیگری را به خوبی بلد باشید.

مهارت نوشتن، در میان مهارت های زبان انگلیسی در مقابل مهارت خواندن قرار می گیرد و این باعث می شود که کتاب های آموزشی بسیاری از این دو مهارت، با یکدیگر ادغام شده باشند و یک کتاب آموزشی، هر دو مهارت را به شما آموزش دهد. شما باید در کنار یادگیری این که «چطور انگلیسی بخوانم؟»، «چطور انگلیسی بنویسم؟» را نیز یاد بگیرید. در ادامه با برخی از بهترین نمونه کتاب های آموزش مهارت Writing آشنا می شویم.

 

قیمت کتاب های آموزشی مهارت نوشتن زبان انگلیسی

از موضوعاتی که همیشه در هنگام خرید به آن دقت می کنیم و برایمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، قیمت محصولات مختلف است. این موضوع همیشه برای ما مهم است که محصولات متنوع را با قیمت های مناسب و ارزنده خریداری کنیم و ارزش بالایی برای پول و سرمایه خود قائلیم. اگر علاقه مند به خرید انواع کتاب های آموزشی برای مهارت نوشتاری و Writing هستید، می توانید خرید خود را با بهترین قیمت و در کتابارو؛ مرجع خرید کتاب های آموزشی زبان های خارجه، انجام دهید.

 

بهترین کتاب های آموزش مهارت نوشتاری English

  • Academic Skills: یکی از مجموعه کتاب های آموزشی بسیار مفید برای همگان که در آموزش مهارت های Reading و Writing را به شما می دهد، کتاب های مهارت های آکادمیک یا Academic Skills است. این مجموعه کتاب از محبوب ترین کتاب های انتشارات آکسفورد است و در چندین جلد 70 تا 100 صفحه ای نوشته و منتشر شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد.
  • Active Skills: یکی دیگر از مجموعه های عالی برای یادگیری مهارت های خواندن و نوشتن، مجموعه Active Skills یا مهارت های فعال است که در چندین جلد 150 تا 200 صفحه ای نوشته شده است. این مجموعه به انتشارات Heinle ELT تعلق دارد.
  • Select Reading: یکی دیگر از مجموعه کتاب های منتشر شده در آکسفورد که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، مجموعه کتاب های Select Reading است که در چندین جلد مهارت های خواندن و نوشتن را به شما آموزش می دهد و حتی فایل های صوتی برای تقویت مهارت شنیداری را نیز دارد. این مجموعه کتاب برای سطوح مختلفی مثل Elementry و Preitermidiate نوشته شده است.

 

خرید کتاب آموزشی مهارت نوشتن انگلیسی (Writing)

همانطور که گفته شد، زبان انگلیسی مهم ترین زبان دنیاست و بسیاری از افراد برای مهاجرت، کسب و کار یا موضوعات دیگر، نیاز به یادگیری آن دارند. شما میتوانید برای این کار از کتاب های آموزشی استفاده کنید و اگر قصد خرید کتاب های آموزشی مختلف برای بهبود مهارت Writing خود را دارید، می توانید به فروشگاه اینترنتی کتاب های آموزشی کتابارو مراجعه کنید و بهترین کتاب های آموزشی را با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه خریداری کنید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم