Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 120,000 تومان

سطح
موجود بودن

کتاب های واژگان (Vocabulary)

خرید کتاب آموزشی واژگان انگلیسی: زبان انگلیسی امروزه یکی از مهم ترین زبان های جهان است و به عنوان زبان اول دنیا شناخته می شود و یادگیری آن اهمیت بسیار زیادی برای همگان دارد. امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که تمامی متون، فیلم های آموزشی، مقالات و چیز های دیگر یا از ابتدا به زبان انگلیسی نوشته می شوند یا در کوتاه ترین زمان ممکن به زبان انگلیسی ترجمه می شوند.

امروزه زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی در دنیا دارد و میلیارد ها انسان در جهان به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از افراد زبان مادریشان انگلیسی است و از ابتدا این زبان را می آموزند و بسیاری دیگر، انگلیسی را به عنوان یک زبان دوم می آموزند. انگلیسی مهم ترین زبان دنیاست که برای تمامی کار ها به آن نیاز دارید و در حال حاضر یادگیری آن از مهم ترین کار هایی است که هر شخصی باید انجام دهد.

یکی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی به خود یا دیگران، استفاده از کتاب های آموزشی است. کتاب های آموزشی یک ابزار بسیار مفید برای آموزش زبان انگلیسی یا کمک به آموزندگان آن است. در ادامه این مطلب در وب سایت کتابارو تلاش داریم تا شما را با یکی از مهم ترین دسته کتاب های آموزشی زبان انگلیسی، یعنی کتاب های آموزشی واژگان آشنا کنیم.

 

کتاب های آموزشی واژگان زبان انگلیسی

کتاب های آموزشی زبان انگلیسی در واقع هر کدام مهارت های خاصی را به شما آموزش می دهند. هر زبانی در دنیا مهارت های مختلف و متنوعی دارد که همه زیرمجموعه 4 مهارت اصلی در آن زبان می باشند: مهارت های خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، شنیدن (Listening) و صحبت کردن (Speaking). مهارت های دیگری نیز وجود دارند که به این چهار مورد مرتبط می شوند.

اما یکی از مهم ترین مهارت های زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که باید به آن مسلط باشید تا بتوانید زبان را خوب یاد بگیرید، مهارت واژگان است. حتی در زبان مادری خودمان نیز باید دایره واژگان خود را تقویت کنیم تا بتوانید بهتر صحبت کنیم یا چیزی بنویسیم و در کل ارتباط برقرار کنیم. اگر علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارید، بهتر است با واژگان بیشتری آشنا شوید. هر چه کلمات، جملات، اصطلاحات یا مکالمات بیشتری را شنیده یا خوانده باشید و بلد باشید؛ بهتر می توانید به زبان انگلیسی مسلط شوید.

مهارت واژگان را می توان از طریق انواع مختلفی از کتاب ها به دست آورد. حتی خواندن کتاب های معمولی نیز این کمک را به شما می کنند و کلمات و جملات جدید به شما آموزش می دهند. شما همچنین می توانید کتاب های مختلف آموزشی که با نام Vocabulary شناخته می شوند را تهیه و استفاده کنید که به بهترین شکل واژگان بیشتری از زبان انگلیسی را بیاموزید.

 

قیمت کتاب های آموزشی Vocabulary زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین معیار های خرید هر محصولی در دنیای امروزه، قیمت آن محصول است. اگر به کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و بهبود شرایط خود در مهارت Vocabulary علاقه مند هستید و دوست دارید با بهترین قیمت، کتاب های آموزشی مختلف واژگان را تهیه کنید، می توانید خرید خود را در فروشگاه اینترنتی کتاب های آموزشی کتابارو انجام دهید و کتاب های آموزشی واژگان را با بهترین قیمت خریداری فرمایید.

 

بهترین نمونه های کتاب های آموزشی واژگان

  • English Vocabulary in Use: یکی از مهم ترین کتاب های آموزش واژگان زبان انگلیسی که بسیار شناخته شده است و شما می توانید از آن برای یادگیری کلمات و اصطلاحات انگلیسی استفاده کنید.
  • Oxford Word Skills: انتشارات آکسفورد از مهم ترین انتشارات در نشر کتاب های آموزش زبان انگلیسی است که بهترین کتاب ها را منتشر می کند. مجموعه کتاب مهارت های واژگان آکسفورد (Oxford Word Skills) یکی از بهترین کالکشن های کتاب برای آموزش مهارت واژگان است.
  • مجموعه Destination: یکی دیگر از بهترین مجموعه کتاب های آموزشی Vocabulary، مجموعه کتاب های Destination است که واژگان و گرامر را به طور عالی به شما آموزش می دهد.

 

خرید کتاب آموزشی واژگان انگلیسی

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد مختلف دوست دارید که واژگان بیشتری را در زبان انگلیسی بلد باشید و بیاموزید، می توانید این کار را به واسطه کتاب های آموزشی انجام دهید، شما میتوانید به کمک کتاب های آموزشی Vocabulary، به راحتی با کلمات بسیار زیادی در زبان انگلیسی آشنا شوید و انگلیسی خود را بهتر کنید. برای خرید کتاب آموزشی واژگان انگلیسی نیز می توانید به مجموعه کتاب های آموزشی کتابارو مراجعه کنید و بهترین کتاب ها را با مناسب ترین قیمت ها و تخفیف ویژه، به صورت اینترنتی خریداری فرمایید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم