Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 100,000 تومان

سطح
موجود بودن

مهارت نوشتن (Schreiben)

خرید کتاب آموزشی مهارت نوشتن آلمانی: زبان آلمانی یکی از مهم ترین و کامل ترین زبان های دنیاست و به این دلیل زبان آلمانی به یکی از محبوب ترین زبان های دنیا تبدیل شده است. کشور های بسیاری در قاره اروپا وجود دارند که زبان اصلیشان آلمانی می باشد و بیش از 100 میلیون انسان این زبان را به عنوان زبان مادریشان می شناسند. زبان آلمانی به این دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد که کشور آلمانی از لحاظ اقتصادی دارای قدرت بسیاری است و بسیاری از هموطنان ما جهت ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند.

زبان آلمانی دارای مهارت های مختلفی است. این زبان نیز مانند سایر زبان ها از 4 مهارت اصلی تشکیل شده است و آموزش و یادگیری آنها بسیار اهمیت دارد. مهارت های خواندن (Lesen)، نوشتن (Schreiben)، شنیدن (Hören) و گفتاری (Sprechen) مهارت های اصلی این زبان می باشند. مهم ترین مهارت زبان آلمانی که برای آموزش آکادمیک آلمانی اهمیت زیادی دارد، مهارت نوشتن است.

در ادامه همین مطلب در وب سایت کتابارو، می خواهیم شما را به طور کامل با مهارت Schreiben و کتاب های آموزشی مربوط به آن آشنا کنیم.

 

کتاب های آموزشی مهارت نوشتن آلمانی (Schreiben)

کتاب های آموزشی بهترین گزینه برای آموزش و یادگیری زبان آلمانی هستند. این کتاب های آموزشی به شما کمک می کنند تا کلمات مختلف زیادی را یاد بگیرید و با گرامر و قواعد مربوط به زبان آلمانی نیز آشنا شوید. مهارت نوشتن یکی از مهارت هایی است که شما برای یادگیری آن بایستی طرز صحیح نوشتن کلمات مختلف، املای آنها، جمله بندی و موضوعات دیگری را به خوبی بلد باشید. به این دلیل که در کشور آلمان، تمامی کار های روزانه از طریق ایمیل و یا نامه انجام می شود. پس شما بایستی این مهارت را به خوبی یاد بگیرید.

مهارت نوشتن، در مقابل مهارت خواندن قرار دارد و این باعث می شود که کتاب های آموزشی بسیاری از این دو مهارت با یکدیگر ادغام شده باشد. یک کتاب آموزشی، به شما هر دو مهارت را آموزش می دهد. این کار به این معناست که شما با خواندن این کتاب در کنار «چطور آلمانی بخوانم؟»، «چطور آلمانی بنویسم؟» را نیز یاد خواهید گرفت. در ادامه شما را با بهترین نمونه کتاب های آموزش مهارت نوشتن آلمانی Schreiben آشنا می کنیم.

 

قیمت کتاب های آموزشی مهارت نوشتن زبان آلمانی

یکی دیگر از موضوعاتی که همه ما هنگام خرید به آن دقت می کنیم و برایمان از اهمیت بسیاری برخوردار است، قیمت کتاب های مختلف است. این موضوع بدون شک برای همه ما مهم است که محصولات متنوع و با کیفیت را با قیمت های مناسب خریداری کنیم و ارزش بالایی برای پول و سرمایه خود قائل هستیم. اگر می خواهید کتاب های مختلف آموزشی برای مهارت نوشتاری Schreiben را خریداری کنید، می توانید آنها را با بهترین قیمت و با تخفیف از وب سایت کتابارو، مرجع خرید کتاب های آموزشی زبان های خارجه، تهیه کنید.

 

بهترین کتاب های آموزش مهارت نوشتاری Deutsch

  • Deutsch üben Lesen & Schreibenیکی از مجموعه کتاب های آموزشی کامل که برای همگان بسیار مفید است و برای تمامی سطوح (A1 تا C2) کتاب چاپ کرده است. این مجموعه کتاب از محبوب ترین کتاب های انتشارات هوبر (Hueber) است و می توان گفت که بهترین کتاب تمرین برای مهارت های Lesen & Schreiben است و طرفداران بسیار زیادی دارد.
  • Deutsch intensiv Schreibenیکی دیگر از مجموعه های عالی برای یادگیری مهارت های نوشتن، مجموعه Deutsch Intensive یا آلمانی فشرده است که در چندین جلد 100 تا 150 صفحه ای نوشته شده است. این مجموعه به انتشارات Klett تعلق دارد. این مجموعه در کشورمان بسیار کمیاب هستند و ما برای اولین بار بسیاری از این کتاب ها را به چاپ رسانده و در اختیار زبان آموزان عزیز قرار می دهیم.

 

خرید کتاب آموزشی مهارت نوشتن آلمانی (Schreiben)

همانطور که می دانید، زبان آلمانی پس از زبان انگلیسی و زبان فرانسوی، در جایگاه سوم زبان های محبوب دنیا قرار دارد. افرادی که قصد مهاجرت کاری، تحصیلی و یا موضوعات دیگر به کشور های آلمانی زبان را دارند، بایستی حتماً این زبان را یاد بگیرند. شما می توانید این کار را به کمک کتاب های آموزشی مختلف به صورت حضوری در کلاس و یا خود آموز انجام دهید. اگر می خوانید کتاب های آموزشی مختلف برای یادگیری و یا بهبود مهارت Schreiben خود خریداری کنید، می توانید به فروشگاه اینترنتی کتاب های آموزشی کتابارو مراجعه کنید و بهترین کتاب های آموزشی را با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه تهیه کنید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم