Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 100,000 تومان

سطح
موجود بودن

مهارت خواندن (Reading)

خرید کتاب آموزشی مهارت خواندن انگلیسی: آموزش زبان انگلیسی یکی از مهم ترین کار هایی است که باید همه ما انجام دهیم. زبان انگلیسی در حال حاضر زبان اول و برتر دنیاست و میلیارد ها آدم یا زبان اولشان انگلیسی است و به این زبان صحبت می کنند و یا این زبان را به عنوان زبان دوم خود می آموزند.

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم ترین کار هایی است که افراد دوست دارند آن را انجام دهند و یکی از راه های مفید انجام دادن آن این است که از طریق کتاب های آموزشی زبان انگلیسی را یاد بگیرید. زبان انگلیسی مهارت های مختلفی دارد که 4 تا از این مهارت ها، مهارت های اصلی این زبان هستند و مهارت خواندن (Reading) یکی از مهم ترین آنهاست.

در ادامه این مطلب در وب سایت کتابارو، تلاش داریم تا شما را با برخی از کتاب های آموزشی مهارت خواندن انگلیسی آشنا کنیم.

 

کتاب های آموزشی زبان انگلیسی

یکی از راه های آموزش یا یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از کتاب های آموزشی مختلف و مطالعه و تمرین کردن موضوعات مختلف در آنهاست. کتاب های آموزشی مختلفی نوشته می شوند و به چاپ می رسند. یکی از انواع کتاب های آموزشی زبان انگلیسی نیز کتاب هایی هستند که در آن مهارت های مختلف انگلیسی آموزش داده می شود.

مهارت های اصلی زبان انگلیسی، مهارت های خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، شنیداری (Listening) و گفتاری (Speaking) می باشند که در بین آنها مهارت خواندن زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که افراد مختلف علاقه دارند که آن را یاد بگیرند.

 

قیمت کتاب های آموزشی مهارت خواندن انگلیسی

کتاب های آموزشی مختلفی وجود دارند که در آنها مهارت خواندن به افراد مختلف آموزش داده می شود و افراد در هر سطح و Level که باشند، می توانند با کتاب های مختلف موضوعات مختلف در آنها را یاد بگیرند. اگر قصد خرید کتاب های آموزشی برای مهارت های خواندن انگلیسی را دارید، می توانید کتاب های مختلف را با قیمت مناسب در وب سایت فروش آنلاین کتاب های آموزشی کتابارو، خریداری فرمایید.

 

بهترین کتاب های آموزش مهارت های خواندن

  1. Inside Reading: یکی از مشهور ترین مجموعه کتاب هایی که می توانید با کمک آن خواندن انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. این کتاب از مجموعه کتاب هایی است که در انتشارات آکسفورد (Oxford) نوشته و منتشر شده است.
  2. Academic Skills: یکی دیگر از مجموعه کتاب هایی که به صورت آکادمیک، خواندن کلمات و جملات انگلیسی و معانی آنها را به شما آموزش می دهند و در سطوح مختلفی آموزش می دهند.
  3. Active: یکی دیگر از مجموعه کتاب های عالی برای آموزش مهارت خواندن به آموزندگان در سطوح مختلف، مجموعه کتاب های Active است که می توانید از آن برای آموزش زبان انگلیسی و مهارت خواندن استفاده کنید.

 

خرید کتاب آموزشی مهارت خواندن انگلیسی

یکی از مهم ترین روش های آموزش زبان انگلیسی از طریق کتاب های آموزشی است و برای تمامی مهارت های مختلف زبان انگلیسی کتاب هایی وجود دارند که می توانید تهیه کنید و با کمک آنها زبان انگلیسی و خواندن کلمات را بیاموزید. شما میتوانید خرید کتاب های آموزشی مهارت های خواندن را در فروشگاه کتاب های آموزشی کتابارو انجام دهید و کتاب های مختلف را با قیمت مناسب خریداری فرمایید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم