Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 100,000 تومان

سطح
موجود بودن

مهارت شنیداری (Listening)

خرید کتاب آموزشی مهارت شنیداری انگلیسی: انگلیسی زبان اول دنیا شناخته می شود و در حال حاضر، مهم ترین زبان دنیاست که هر کسی قصد مهاجرت به کشور های مختلف را دارد یا می خواهد کسب و کار خود را در دنیا مطرح کند، نیاز دارد که این زبان را به خوبی بلد باشد. امروزه بسیاری از کشور ها انگلیسی را به عنوان زبان اول خود می شناسند و به آن صحبت می کنند و تمامی کشور های دیگر نیز انگلیسی را به عنوان زبان دوم به افراد آموزش می دهند تا بتوانند به این زبان مسلط باشند.

یکی از روش های یادگیری انگلیسی که ابزاری برای یادگیری بهتر آن نیز شناخته می شود، استفاده از کتاب های آموزشی است که مهارت های مختلف انگلیسی را به شما آموزش می دهند. در میان مهارت های مختلف زبان انگلیسی، مهارت شنیداری برای شما میتواند به عنوان مهم ترین مهارت شناخته شود.

در ادامه این مطلب در وب سایت کتابارو، تلاش داریم تا شما را کمی بیشتر با اهمیت مهارت Listening و کتاب های آموزشی آن آشنا کنیم.

 

چرا مهارت Listening در انگلیسی انقدر اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد، مهارت شنیداری و گوش کردن در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری اهمیت بسیار بالایی دارد. این موضوع به این خاطر است که شما هر چقدر هم که کلمات را به خوبی بشناسید، بخوانید و بنویسید؛ باز هم برای ارتباط برقرار کردن با یک شخص به زبان انگلیسی نیاز دارید تا صحبت های شخص مقابل را متوجه شوید.

برای همین است که Listening در زبان انگلیسی انقدر اهمیت دارد و شما باید آن را به خوبی بلد باشید. شما باید برای برقراری ارتباط با شخصی که به انگلیسی صحبت می کند در مهارت شنیداری و مهارت برعکس آن یعنی مهارت گفتاری (Speaking) توانایی داشته باشید تا بتوانید با کسی صحبت کنید. این مهارت نیز فقط و فقط با تمرین بسیار به دست می آید و باید به طور مرتب تمرین کنید.

 

قیمت کتاب های آموزشی Listening انگلیسی

قیمت؛ همیشه یکی از مهم ترین معیار های ما در خرید هر محصول است. همیشه تلاش می کنیم که هر چیزی که قصد خرید آن را داریم با قیمت مناسب بخریم و خرج های خود را به این شکل کنترل کنیم. اگر دوست دارید که کتاب های آموزشی زبان انگلیسی را با قیمت مناسب خریداری کنید، می توانید خرید خود را در وب سایت فروش اینترنتی کتاب آموزشی کتابارو انجام دهید.

 

کتاب های آموزشی مهارت شنیداری انگلیسی

گفته شد که کتاب های آموزشی از دسته مهم ترین ابزار ها برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند. کتاب های آموزشی زبان انگلیسی که به مهارت listening مربوط می شوند، کتاب هایی هستند که با دیسک های مختلف منتشر می شوند و یا به صورت کاملا اختصاصی روی این مهارت کار می کنند و شما برای آموزش به فیلم ها یا صدا های ضبط شده ای که در اختیارتان قرار می گیرد نیاز دارید که به کمک آنها این مهارت را یاد بگیرید.

کتاب های آموزشی مهارت شنیداری به طوری هستند که شما باید آنها را با فایل های مربوط به خودشان تهیه کنید و این آموزش را به این شکل بگذرانید که با فایل های صوتی آموزش خود را شروع کنید و تمرین های کتاب را نیز انجام دهید. به این شکل می توانید به راحتی خود را در بخش Listening انگلیسی ماهر کنید.

 

خرید کتاب آموزشی مهارت شنیداری انگلیسی (Listening)

اینکه بتوانید کلمات و جمله های انگلیسی را بشنوید و آنها را متوجه شوید، یکی از مهم ترین مهارت های زبان انگلیسی است که باید آن را بلد باشید. اگر قصد دارید تا به کمک کتاب های آموزشی، این مهارت را آموزش ببینید، می توانید خرید کتاب آموزشی مهارت شنیداری انگلیسی را در فروشگاه اینترنتی کتاب های آموزشی کتابارو، انجام دهید و انواع کتاب های آموزشی را با قیمت مناسب و تخفیف ویژه خریداری فرمایید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم