Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 350,000 تومان

سطح
خود آموز
موجود بودن

کتاب آموزش زبان بزرگسالان

کتاب آموزش زبان بزرگسالان

خرید کتاب آموزش زبان آلمانی بزرگسالان: آموزش زبان آلمانی در کشورمان بعد از زبان انگلیسی، از مهم ترین کار هایی است که افراد مختلف انجام می دهند تا بتوانند زبان آلمانی که زبان سوم دنیاست را یاد بگیرند.اغلب افراد می خواهند توانایی درک این زبان را داشته باشند تا بتوانند بسیاری از مقالات، آموزش ها، کتاب ها، فیلم ها و ... به زبان آلمانی منتشر می شوند را مطالعه کرده و مفهوم آنها را درک کنند. دانستن این زبان برای بسیاری افراد که قصد مهاجرت به کشور های آلمانی زبان را دارند بسیار حائز اهمیت است.

یکی از ابزار هایی که به آموزش زبان های دیگر بسیار کمک می کند و می توانید از طریق آنها به راحتی زبان آلمانی را نیز به مرور یاد بگیرید، کتاب های آموزشی هستند که می توانید آنها را مطالعه کنید و تمرین های آنها را انجام دهید و زبان آلمانی یا هر زبان دیگری را یاد بگیرید. این کتاب ها همچنین یکی از بهترین راه های آموزش زبان به بزرگسالان هستند که دیگر یادگیری سابق را ندارند.

در ادامه این مطلب در فروشگاه کتابارو کمی در مورد کتاب های آموزش زبان آلمانی بزرگسالان صحبت می کنیم.

 

مناسب ترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از مهم ترین زبان های دنیاست که زبان مادری بیش از 100 میلیون از مردم جهان زبان آلمانی است و به این زبان صحبت می کنند. زبان آلمانی زبان سوم دنیاست و یادگیری آن در حال حاضر اهمیت بسیار زیادی دارد. اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند این است که پا به سن گذاشته اند و برای یادگیری زبان آلمانی نه وقت و نه حوصله دارند و نه می توانند به راحتی گذشته آن را یاد بگیرند.

کتاب های آموزشی آلمانی بهترین راه های افرادی است که تا به حال در مورد این زبان هیچ گونه اطلاعاتی ندارند و بتوانند نکات مختلف زبان آلمانی را یاد بگیرند. این کتاب ها به شما این توانایی را می دهد که به این زبان مشهور و محبوب در دنیا صحبت کنید. کتاب های آموزشی برای بزرگسالان به این شکل است که از مراحل ابتدایی تا مراحل پیشرفته شما می توانید کتاب های مختلف را تهیه کنید و آنها را با دقت مطالعه کنید تا آلمانی یاد بگیرید.

در این کتاب های آموزشی مطالب مختلفی از جمله آموزش واژگان (Wortschatz) و گرامر (Grammatik) راحت و پر استفاده تا کلمات تخصصی تر، گرامر جملات و حتی تلفظ کلمات یا موضوعات دیگر وجود دارند که افراد می توانند با مطالعه آنها، این موضوعات را یاد بگیرند.

 

قیمت کتاب آموزش زبان آلمانی بزرگسالان

از مهم ترین نکاتی که همه افراد در هنگام خرید به آن توجه می کنند، قیمت محصولاتی است که قصد خریدشان را دارند. بسیاری از افراد برای خرید به قیمت اجناس دقت می کنند و دوست دارند که محصولات مورد نظرشان را با قیمت پایین تری خریداری کنند. اگر علاقه مند به زبان آلمانی هستید به کتاب های آموزشی آلمانی مخصوص بزرگسالان علاقه دارید، می توانید کتاب های مورد نظر خودتان را در فروشگاه اینترنتی کتابارو، با مناسب ترین قیمت و با بهترین کیفیت خریداری فرمایید.

 

بهترین کتاب های آموزش آلمانی برای بزرگسالان

  1. کتاب های Menschen: چنانچه می خواهید یادگیری زبان آلمانی را همین امروز شروع کنید، بهترین پیشنهاد برای آموزش زبان آلمانی این مجموعه یعنی مجموعه کتاب های منشن می باشد. این مجموعه کتاب، در 6 جلد نوشته شده که از مراحل ابتدایی شروع و با ارائه تمرینات ساده زبان آلمانی را به شما آموزش می دهد. هدف اصلی این مجموعه آموزش سریع و آسان زبان آلمانی به شما زبان آموزان است.
  2. کتاب های Schritte: یکی دیگر از نمونه کتاب هایی که برای آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان و نوجوانان مناسب است. مجموعه کتاب های شغیته از 6 جلد کتاب آموزشگاهی تشکلیل شده است که برای آموزش زبان آلمانی با استاندارد های قاره اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر سطح در دو کتاب آموزش داده می شود و با تمرینات عالی به زبان آموز کمک می کند تا مفاهیم را بهتر متوجه بشود.
  3. کتاب های Telc: این مجموعه کتاب نیز از مهمترین کتاب های آموزش زبان آلمانی در جهان است که متاسفانه در ایران موجود نمی باشند. این مجموعه در 9 جلد نوشته شده که از مراحل ابتدایی شروع و به سطح پیشرفته ختم می شوند. وبسایت کتابارو این مجموعه کتاب ها را برای اولین بار در ایران به چاپ رسانده و در اختیار شما زبان آموزان عزیر قرار داده است.

 

خرید کتاب آموزش زبان آلمانی بزرگسالان

امروزه یادگیری زبان آلمانی یکی از مهم ترین کار هایی است که هر شخص باید قبل از مهاجرت به کشور های آلمانی زبان انجام دهد. به این دلیل که حتماً در زندگی روزمره به آن نیاز پیدا خواهند کند. اگر هدفتان یادگیری زبان آلمانی است، یکی از روش های عالی که به شما کمک می کند مطالعه کتاب های آموزشی است. شما می توانید تمامی کتاب های آموزشی مختلف را در فروشگاه اینترنتی کتاب زبان کتابارو با بهترین کیفیت پیدا کرده و با مناسب ترین قیمت آنها را خریداری فرمایید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم