Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 21,000 تومان - 120,000 تومان

سطح
موجود بودن

مهارت شنیداری (Hören)

خرید کتاب آموزشی مهارت شنیداری آلمانی: زبان آلمانی یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین زبان های جهان شناخته شده و به یکی از محبوب ترین زبان های دنیا در چند سال اخیر تبدیل شده است. کشور های زیادی در اروپا وجود دارند که زبان اصلی کشورشان، آلمانی می باشد و همه روزه بیش از 100 میلیون انسان به این زبان صحبت می کنند. امروزه کسانی که قصد مهاجرت به کشور های آلمانی زبان را دارند و یا می خواهند برای اهداف دیگری به این کشور ها سفر کنند، بایستی این زبان را به خوبی یاد بگیرند و بتوانند با سایر افراد به راحتی ارتباط برقرار کنند.

بهترین روش برای یادگیری زبان آلمانی استفاده از ابزار های یادگیری مناسبی مانند کتاب های آموزشی است. همانطور که می دانید، مهارت های اصلی زبان آلمانی از چهار دسته مهارت خواندن (Lesen)، نوشتاری (Schreiben)، شنیداری (Hören) و گفتاری (Sprechen) تشکیل شده است که در این میان، مهارت شنیداری می تواند برای شما حائز اهمیت باشد. شرط اول ایجاد ارتباط با یک شخصی که به زبان آلمانی صحبت می کند، ماهر بودن در مهارت شنیداری است.

در ادامه همین مطلب در وب سایت کتابارو، می خواهیم شما را کمی بیشتر با اهمیت مهارت شنیداری (Hören) و کتاب های آموزشی آن آشنا کنیم.

 

چرا مهارت Hören در آلمانی اهمیت زیادی دارد؟

همانطور که اطلاع دارید، مهارت شنیداری و گوش کردن در زبان آلمانی و در هر زبان دیگری از اهمیت خاصی برخوردار است. این موضوع به این دلیل مهم است که شما هر چقدر کلمات آلمانی را به خوبی بشناسید، بخوانید و بنویسید؛ همچنان برای ایجاد ارتباط با یک شخص به زبان آلمانی نیاز دارید که صحبت های آن فرد را بشنوید و منظور وی را متوجه شوید. اگر بخواهیم این موضوع را به شکل دیگری بیان کنیم، باید بگوییم که شما اگر صحبت های طرف مقابل را متوجه نشوید، بدون شک در ایجاد ارتباط به مشکل بر خواهید خورد.

به خاطر همین است که Hören در زبان آلمانی نسبت به سایر مهارت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما برای ایجاد ارتباط با یک شخصی که به زبان آلمانی صحبت می کند، بایستی در مهارت شنیداری (Hören) و برعکس در مهارت گفتاری (Sprechen) توانایی داشته باشید. این مهارت نیز مانند سایر مهارت ها، فقط و فقط با تمرین و تکرار به دست می آید و باید با به طور مرتب تمرین کنید.

 

قیمت کتاب های آموزشی Hören آلمانی

قیمت؛ برای ما همیشه یکی از مهم ترین معیار ها در زمان خرید بوده است. ما همیشه تلاش می کنیم که خرج های خود را کنترل کنیم و اگر قصد خرید کالایی را داشتیم، آن را با قیمت مناسب تهیه کنیم و از طرفی کیفیت کالا نیز یکی از مواردی است که بعد از قیمت همیشه به آن دقت می کنیم. اگر می خواهید کتاب های آموزشی زبان آلمانی را با بهترین قیمت و با کیفیت عالی تهیه کنید، می توانید خرید خود را در وب سایت فروش اینترنتی کتاب آموزشی کتابارو انجام دهید.

 

کتاب های آموزشی مهارت شنیداری آلمانی

همانطور که گفته شد کتاب های آموزشی یکی از مهم ترین ابزار های یادگیری برای زبان آلمانی می باشند. کتاب های آموزشی مهارت شنیداری (Hören) اغلب حاوی دیسک های مختلفی از جمله فیلم و صدا های ضبط شده هستند. این دسته از کتاب ها به طور کاملاً اختصاصی بر روی مهارت شنیداری کار می کنند و به شما آموزش می دهند که چطور بایستی به صحبت ها و حرف های زبان آلمانی گوش کرده و کدام کلمات کلیدی برای شما مهم است. اگر احساس می کنید که در این مهارت دچار ضعف هستید، اصلاً نا امید نشوید. چرا که این مهارت نیز مانند سایر مهارت های زبان آلمانی، نیاز به زمان دارد و می توانید با تمرین و تکرار مرتب آن را به راحتی یاد بگیرید. خوشبختانه برای این مهارت، کتاب های مختلفی به چاپ رسیده است که حتی گویش های مختلف زبان آلمانی را نیز شامل می شوند.

کتاب های آموزشی مهارت شنیداری به گونه ای هستند که شما باید حتماً آن ها را با فایل های مربوط به خودشان تمرین کنید. بهترین روش برای تمرین مهارت شنیداری به این شکل می باشد که ابتدا فایل های صوتی را به همراه متن آنها گوش بدهید. به این گونه که هنگامی که فایل صوتی را گوش می دهید، به متن آن نیز نگاه کنید تا با تلفظ لغات آشنا بشوید. بار دوم دیگر نیازی به متن فایل صوتی نیست و شما بایستی فقط آن را گوش بدهید. این بهترین روشی است که وب سایت کتابارو به شما پیشنهاد می دهد. با استفاده از این روش در زمان بسیار کوتاهی در این مهارت ماهر خواهید شد.

 

بهترین کتاب های آموزش مهارت های شنیداری

  • Deutsch Uben Hören & Sprechen: یکی از مشهور ترین و محبوب ترین مجموعه کتاب هایی که می توانید با کمک آن می توانید مهارت شنیداری زبان آلمانی را به خوبی یاد بگیرید. این کتاب از مجموعه کتاب هایی است که در انتشارات هوبر (Hueber) نوشته و منتشر شده است. این مجموعه کتاب های بی نظیر، برای تمامی سطوح زبان آلمانی (A1 تا C2) چاپ شده است.
  • Deutsch Intensiv Hören & Sprechen: یکی دیگر از مجموعه کتاب هایی که،علاوه بر اینکه شما مهارت شنیداری را به خوبی یاد می گیرید ، از طرفی گویش های مختلف زبان آلمانی را نیز به شما آموزش می دهند. این مجموعه کتاب ها، برای تمامی سطوح زبان آلمانی (A1 تا C2) چاپ شده است.

 

خرید کتاب آموزشی مهارت شنیداری آلمانی (Hören)

برای اینکه بتوانید کلمات، جمله ها و گویش های مختلف زبان آلمانی را متوجه شوید، بایستی حتماً مهارت شنیداری را بلد باشید. اگر می خواهید تا با استفاده از کتاب های آموزشی، این مهارت را به روشی درست یاد بگیرید، می توانید با خرید کتاب آموزشی مهارت شنیداری آلمانی در فروشگاه اینترنتی کتاب های آموزشی کتابارو، این کار انجام دهید و انواع کتاب های آموزشی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری فرمایید.

 

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم