Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 35,000 تومان - 60,000 تومان

سطح

مهارت مکالمه (Conversation)

خرید کتاب آموزشی مهارت مکالمه انگلیسی: زبان انگلیسی مهم ترین زبان دنیاست که در حال حاضر به عنوان زبان اول دنیا شناخته می شود و میلیارد ها انسان به این زبان مسلط هستند و به واسطه آن با دیگران ارتباط برقرار می کنند. یکی از مهم ترین راه های برقراری ارتباط با دیگران، از طریق مکالمه کردن با آنها (Conversation) است. اینکه بتوانیم معنی حرف های شخص مقابل را متوجه شویم و جواب مناسبی در پاسخ به او بدهیم.

مهارت Conversation یا مکالمه یکی از مهم ترین مهارت های فرعی زبان انگلیسی است که هر شخصی که قصد یادگیری این زبان را دارد، باید به آن مسلط شود. برای یادگیری این مهارت نیاز دارید که کلمات مختلف در زبان انگلیسی را بشناسید (Vocabulary)، بتوانید به خوبی صحبت دیگران را متوجه شوید (Listening) و بتوانید با آنها صحبت کنید (Speaking). یا حتی در نامه نگاری ها و پیام های مختلف اینترنتی و غیر اینترنتی بتوانید کلمات را بخوانید (Reading) و جواب را بنویسید(Writing).

یادگیری مهارت مکالمه در زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد و شما برای برقراری ارتباط در این زبان به آن نیاز دارید. در ادامه این مطلب در وب سایت کتابارو، قصد داریم تا شما را به طور کامل با کتاب های آموزشی مهارت مکالمه در زبان انگلیسی آشنا کنیم.

 

مهارت Conversation در انگلیسی

همانطور که گفته شد، همه ما زبان انگلیسی را یاد می گیریم تا بتوانیم از طریق این زبان با افرادی که به انگلیسی صحبت می کنند و مسلط هستند، ارتباط برقرار کنیم. در کل زبان یکی از مهم ترین اختراعات بشر برای برقراری ارتباط ساده تر با یکدیگر بود. برای اینکه بتوانید با اشخاص دیگر مکالمه داشته باشید، نیاز دارید که به مهارت های اصلی زبان انگلیسی تا حدی مهارت داشته باشید تا بتوانید از طریق دانش خود در زبان انگلیسی، مکالمه خود با دیگران را شروع کنید یا ادامه دهید.

برای ایجاد یک مکالمه شما باید چندین کار بکنید. در مرحله اول مکالمه نیاز دارید که حرف های شخص مقابل را متوجه شوید (مهارت های شنیداری و خواندن). در مرحله بعد باید بتوانید منظور خودتان را به شخص مقابل از طریق مهارت های گفتاری یا نوشتن برسانید. اما موضوع مهم این است که شما باید دایره لغات خوبی از انگلیسی را بلد باشید و واژگان مختلف را بشناسید تا بتوانید یک مکالمه خوب با دیگران داشته باشید.

 

قیمت کتاب های آموزشی Conversation انگلیسی

یکی از مهم ترین معیار هایی که هر شخصی در هنگام خرید محصولات مختلف به آن دقت می کند، قیمت محصول است. اگر دوست دارید به وسیله کتاب های آموزشی و به طور مستقل، زبان انگلیسی را بیاموزید و قصد خرید کتاب آموزشی مهارت مکالمه انگلیسی را دارید، می توانید خرید خود را در فروشگاه کتاب های آموزشی کتابارو، با قیمت بسیار مناسب و تخفیف های ویژه انجام دهید.

 

نمونه های کتاب های آموزشی Conversation

  1. مجموعه Street Talk: یکی از محبوب ترین مجموعه کتاب هایی که خواندن آن باعث بهبود مهارت مکالمه انگلیسی شما می شود، کالکشن سه گانه کتاب های Street Talk است که در آن با جملات، عبارات و کلماتی که در زبان محاوره ای از آن استفاده می شود آشنا می شوید. این کتاب توسط انتشارات Optima Books منتشر شده است.
  2. مجموعه Idioms and Phrasal Verbs: انتشارات آکسفورد، یکی از مهم ترین انتشاراتی است که کتاب های مختلف آموزش زبان انگلیسی را چاپ می کند و یکی از مهم ترین کتاب هایش که به مکالمه شما کمک می کند مجموعه Idioms and Phrasal Verbs است که در آن با افعال بسیار زیادی که می توانید از آنها در مکالمه استفاده کنید، آشنا می شوید.

 

خرید کتاب آموزشی مهارت مکالمه انگلیسی

بلد بودن مهارت مکالمه برای برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان، یکی از مهم ترین نکات در یادگیری زبان انگلیسی است و شما می توانید این کار را به صورت مستقل و با کتاب های آموزشی انجام دهید. شما می توانید کتاب های آموزشی مختلف مربوط به مهارت Conversation را در کتابارو؛ مرجع خرید کتاب های آموزشی، با کیفیت بسیار بالا، قیمت های بسیار مناسب و به صورت اینترنتی خریداری فرمایید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم