Click for more products.
No produts were found.
بایگانی وبلاگ
دسته‌بندی وبلاگ
آخرین نظرات
بدون نظر
جستجو در وبلاگ

۱۸ ایده‌ی ارزان و کاربردی برای چیدمان اتاق پذیرایی کوچک

نوشته شده در تاریخ1399-08-02 توسط

خانه‌ی بزرگ و اتاق پذیرایی دلباز این روزها برای خیلی از ما، دست‌نیافتی شده است. اگر شما هم خانه‌ی کوچکی دارید و فکر می‌کنید چیدمان اتاق پذیرایی کوچک کار سخت یا حتی غیرممکنی است، باید بدانید که ایده‌های زیادی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا فضای پذیرایی کوچک‌تان را طوری چیدمان کنید که هم زیبا باشد، هم فضای زیادی از اتاق را اشغال نکند. پس اگر به دنبال ایده‌هایی برای تغییر چیدمان اتاق پذیرایی یا نشیمن کوچک با هزینه‌ی کم هستید یا خلاقیت و منحصر به فرد بودن فضای پذیرایی برایتان در اولویت قرار دارد، این مطلب را تا انتها بخوانید و بعد دست به کار تغییر چیدمان اتاق پذیرایی کوچک و دوست‌داشتنی‌تان شوید.

هیچ فضایی بدون یک اثر هنری زیبا کامل نمی‌شود و اتاق پذیرایی هم از این قاعده مستثنا نیست. فرقی نمی‌کند اثر هنری‌ای که انتخاب می‌کنید یک پرینت ساده و قاب شده باشد یا یک مجسمه زیبا و ارزشمند؛ اتاق پذیرایی شما به چنین عضوی نیاز دارد.

برای اینکه به اتاق پذیرایی روح ببخشید، به دنبال رنگ‌های زنده و ابعاد بزرگ باشید. به عنوان مثال، فضای اتاق پذیرایی را در عکس بالا ببینید که آن قاب‌های بزرگ و زیبا، چه اندازه به اتاق حس و هویت بخشیده‌اند.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم