Click for more products.
No produts were found.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ناموجود - 220,000 تومان

سطح
موجود بودن

کتاب آموزش زبان بزرگسالان

خرید کتاب آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان: آموزش زبان انگلیسی امروزه یکی از مهم ترین کار هایی است که افراد مختلف انجام می دهند تا بتوانند زبان انگلیسی که زبان اول دنیاست را یاد بگیرند تا بتوانند این زبان را متوجه شوند. امروزه بسیاری از نوشته ها، راهنما ها، ویدیو ها، مقالات، کتاب ها، فیلم ها و ... به زبان انگلیسی منتشر می شوند و دانستن این زبان که در حال حاضر زبان اول دنیاست، اهمیت بسیار زیادی دارد.

یکی از ابزار هایی که به آموزش زبان های دیگر بسیار کمک می کند و می توانید از طریق آنها به راحتی زبان انگلیسی را نیز به مرور یاد بگیرید، کتاب های آموزشی هستند که می توانید آنها را مطالعه کنید و تمرین های آنها را انجام دهید و زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری را یاد بگیرید. این کتاب ها همچنین یکی از بهترین راه های آموزش زبان به بزرگسالان هستند که دیگر یادگیری سابق را ندارند.

در ادامه این مطلب در وب سایت کتابارو کمی بیشتر درباره کتاب های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان صحبت می کنیم.

 

کتاب مخصوص یادگیری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین زبان های دنیاست که تقریبا نیمی از مردم جهان آن را بلدند و به این زبان صحبت می کنند. زبان انگلیسی زبان اول دنیاست و یادگیری آن در حال حاضر اهمیت بسیار زیادی دارد. اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند این است که پا به سن گذاشته اند و برای یادگیری زبان انگلیسی نه وقت دارند و نه می توانند به راحتی گذشته آن را یاد بگیرند.

کتاب های آموزشی انگلیسی یکی از مهم ترین و بهترین راه های این افراد است تا نکات مختلف آموزش زبان انگلیسی را یاد بگیرند تا بتوانند به این زبان مشهور و محبوب در دنیا صحبت کنند. کتاب های آموزشی برای بزرگسالان به این شکل است که از مراحل ابتدایی تا مراحل پیشرفته شما میتوانید کتاب های مختلف را تهیه کنید و آنها را با دقت مطالعه کنید تا انگلیسی یاد بگیرید.

در این کتاب های آموزشی مطالب مختلفی از جمله آموزش لغات و واژگان راحت و پر استفاده تا کلمات تخصصی تر، گرامر جملات و حتی تلفظ کلمات یا موضوعات دیگر وجود دارند که افراد می توانند با مطالعه آنها، این موضوعات را یاد بگیرند.

 

قیمت کتاب آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

از مهم ترین معیار ها و نکات مهمی که همه افراد در هنگام خرید به آن دقت می کنند، قیمت محصولاتی است که قصد خریدشان را دارند. بسیاری از افراد برای خرید به قیمت اجناس دقت می کنند و دوست دارند که محصولات مورد نظرشان را با قیمت پایین تری خریداری کنند. اگر علاقه مند به زبان انگلیسی هستید به کتاب های آموزشی انگلیسی مخصوص بزرگسالان علاقه دارید، می توانید کتاب های مورد نظر خودتان را در فروشگاه آنلاین کتابارو، با مناسب ترین قیمت خریداری فرمایید.

 

بهترین کتاب های آموزش انگلیسی برای بزرگسالان

  1. کتاب های American English File: این مجموعه کتاب، از کتاب های منتشر شده در آکسفورد است که برای آموزش زبان نوشته شده است. این کتاب در 6 جلد Starter و نسخه های 1 تا 5 نوشته شده که در آن از مراحل ابتدایی شروع می کند و با تمرینات مختلف زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهد.
  2. کتاب Practical English Usage: یکی دیگر از نمونه کتاب هایی که برای آموزش زبان به بزرگسالان مناسب است و مخصوص افرادی است که با کلمات مختلف آشنایی دارند و به فکر یادگیری گرامر و جمله سازی هستند، کتاب Practical English Usage است که به عنوان بهترین کتاب گرامر زبان انگلیسی شناخته می شود.
  3. کتاب های Vocabulary in Use: این مجموعه کتاب نیز از دسته مهم ترین مجموعه کتاب های آموزش کلمات زبان انگلیسی است که مطالعه آن باعث می شود که کلمات مختلف انگلیسی را یاد بگیرید و بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید.

 

خرید کتاب آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

همانطور که گفتیم، امروز یادگیری زبان انگلیسی از مهم ترین کار هایی است که هر شخص باید انجام دهد. مخصوصا اگر ممکن است در کار یا زندگی اش به آن نیاز پیدا کند. اگر علاقه مند هستید که زبان انگلیسی را یاد بگیرید، یکی از روش های عالی که به شما کمک می کند مطالعه کتاب های آموزشی است. شما میتوانید تمامی کتاب های آموزشی مختلف را در فروشگاه اینترنتی کتاب های آموزش زبان کتابارو پیدا کرده و با مناسب ترین قیمت آنها را خریداری فرمایید و از خواندنشان لذت ببرید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط

فهرست

حساب کاربری

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم